SKLEPZdjęcie sklepu od frontu. 
(Kliknij tu aby powiększyć obrazek). Dzięki bezpośredniej współpracy naszej firmy z producentami i importerami sprzętu agd posiadamy stały dostęp do informacji technicznej oraz bazy magazynowej tych firm. Dzięki doświadczeniu pracowników naszego sklepu oraz współpracy w wymianie informacji o awaryjności poszczególnych podzespołów z działem serwisu, posiadamy w magazynie naszej firmy ponad cztery tysiące pozycji najbardziej poszukiwanych części zamiennych i akcesoriów.


Posiadamy w ofercie części zamienne do sprzętów marki Electrolux, Zanussi, "AEG", Samsung, Gorenje, Teka, Zelmer i wielu innych. Specjalizujemy się w sprzedaży torebek papierowych do odkurzaczy krajowych Zelmer oraz innych producentów jak: Philips, Electrolux, Karcher, Eta, Ufesa, Daewoo, Samsung...


Oferta hurtowa...

Odkurzacze firmy Zelmer. 
(Kliknij tu aby powiększyć obrazek).W ramach naszej oferty sprzedaży hurtowej zapraszamy do współpracy sklepy oraz serwisy. W naszej ofercie posiadamy akcesoria i części zamienne do sprzętów agd zakładów Zelmer S.A. w Rzeszowie.

Posiadamy w rewelacyjnie niskich cenach komplety torebek papierowych z filtrami wlotowymi i wylotowymi, oraz konfekcjonowane w doskonale oznaczonych opakowaniach po 5 sztuk. Oferujemy filtry wylotowe do odkurzaczy Zelmer typu HEPA przeznaczone dla osób alergicznych. Torebki papierowe do odkurzaczy sprzedajemy też luzem. Do odkurzaczy z filtrem wodnym "Wodnik" i "Wodnik Profi" posiadamy wszystkie wkłady filtracyjne oraz koncentraty płynów piorących oraz środki do tłumienia piany (antypian).


W ciągłej sprzedaży posiadamy ssawki, rury proste i teleskopowe, węże ssące, koła, obudowy, zwijacze itd. Do okapów kuchennych sprzedajemy filtry tłuszczowe oraz węglowe.


W celu otrzymania oferty cenowo-asortymentowej prosimy o wypełnienie formularza.